O nás

Nápad založit Hotel pro pejsky vznikl před mnoha lety, když jsem se snažila najít „gaučové“ hlídání pro svoji 50kg problematickou fenku a zjistila jsem, že takováto služba na trhu chybí…

Od té doby uplynulo hodně vody. Vyzkoušela jsem si práci s výcvikem, hlídáním a venčením pejsků v Londýně a po návratu domů padlo rozhodnutí koupit statek v obci Křoví a založit hotel pro psy…

Jak plynul čas, hodně věcí se změnilo, statek jsme kompletně přestavěli, pejskům vybudovali vytápěné pokoje, upravili ploty a vystavěli obytné místnosti pro návštěvníky. Na statek přibylo také mnoho hospodářských zvířat a začali jsme se více věnovat pomoci zvířecím kamarádům v nouzi.

V současné době funguje psí hotel spíše pro stálé zákazníky a snažíme se mít v péči méně pejsků, abychom jim mohli zabezpečit adekvátní péči, proto je dobré si pobyt zarezervovat co nejdříve.

Ať už k nám pošlete pejska do školky nebo na prázdniny, nebo se k nám přijedete něco naučit a vyzkoušet si něco nového, nebo jen si odpočinout mezi zvířátky, věřte, že se Vám všem budeme věnovat s maximální péči a pobyt si u nás užijete. 

Gazdovstvo Vysoká

Víte, že se nestaráme jen o pejsky ale chováme i  hospodářská zvířata? Omrkněte také naši farmu na Slovensku!

Prohlédnout farmu